קבלן בניין עם תעודות

כאשר אתם רוצים לרכוש דירה, אתם רוצים לבחור קבלן בניין מומחה בתחומו, אמין וכזה שעומד בזמנים. עד לפני כמה שנים לא היה פיקוח על תחום הבנייה ואליו פלשו גם גורמים בלתי מקצועיים. הם התחילו בתור חברות שיפוצים ומהר מאוד הפכו על דעתם לקבלני בנין. לא רק שזה לא חוקי, זה מסוכן.

קבלן הרשום בפנקס הקבלנים, חייב להיות בוגר לימודי הנדסאות, בנוסף הוא צריך לעבור הכשרה רשמית, להיות לפחות עם ניסיון של 5 שנים וכן לעבור מבחן רשמי בהצלחה. באתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון יש רשימה מעודכנת של כל הקבלנים הרשומים. אם מישהו מנסה לבנות לכם בית, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק אם הוא קבלן רשום.

כאשר מדובר ברכישה של בתים פרטיים למכירה, בדקו אם אכן ביצע אותם קבלן רשום. גם דירות יד ראשונה או בנייה ציבורית חייבות להיעשות ע"י קבלנים רשומים.

קבלני בניין בדרום

הדרום פורח וזוגות צעירים רבים ובעלי משפחות, רוכשים בתים פרטיים למכירה בפרויקטים בקרית מלאכי. יש פרויקט בשם גינות אמרי, הקמה ע"י חברה יזמית של קבלני בניין בדרום, שמקימים שכונה של קוטג'ים יוקרתיים בתוך אזור מתפתח שיזכה לתנופה, להקמה של פארקים ציבוריים וחיי תרבות עשירים. השכונה מוקמת על מה שהיה בעבר בסיס קסטינה המיתולוגי שהתפנה. הבתים צופים אל ריאות ירוקות וכפריות, האוויר הכי בריא. מרחק נסיעה של 20 דקות מתל אביב, אפשר לחיות את החלום. זוהי עיר הקרובה לעורקי התחבורה, לרכבת ואפשר להגיע אליה בקלות מכל פריפריה. ולא רק זה.

יש פרויקט נוסף בשדרות, בתים פרטיים למכירה מטעם קבלן בניין – חברה מקצועית שעובדת כבר שנים באמינות ומקצועיות. לשכונה קוראים "אחוזת בארי" וייבנו בה קוטג'ים מאוד יוקרתיים, עם מפרט משובח לכל אחד. כל קוטג' בן 5 חדרים עם איכות חומרי הגלם הכי גבוהה, עיצוב וגמר חלומיים. לכל קוטג' שתי חניות צמודות. 

באזור ייבנו גני ילדים, פארקים ציבוריים, מרכזי תרבות ועוד.

קונים דירה רק בחברה של קבלן רשום

הרישום של קבלן בפנקס הקבלנים, מעיד על ההסמכות המקצועיות שלו. כאשר מדובר בחברה קבלנית ותיקה, זו הכתובת ממנה כדאי לכם לרכוש דירות יד ראשונה או בתים פרטיים למכירה. כאשר החברה הזו רשומה בפנקס הקבלנים, זוהי ערובה לאיכות החברה ולחוקיות שלה. חשוב לומר כי ניסיון הוא אחד הפרמטרים הכי חשובים בהרמה של פרויקט בנייה. מוטב שתרכשו בית פרטי או דירה מחברה שיודעת לבצע פרויקטים כאלה במהירות ובאיכות, עם כמה שפחות ליקויי בנייה. 

יש עבודות בנייה שחייבות להיעשות רק ע"י קבלן רשום בלבד. זה קשור להיקף הבנייה, לתוספות שצריך הפרויקט למורכבות של עבודות מיוחדות. לניסיון, לצוות ולחברה יש חשיבות והיא באה לידי ביטוי באיכות של הפרויקט ובביצוע.

ככה בוחרים קבלני בנין בדרום

אם אתם מחפשים דירות מיד ראשונה או בתים פרטיים בדרום, עקבו ברשת אחר חברות קבלניות רשומות שיש להם אתר. באתר הזה תוכלו לדעת מהם הפרויקטים של החברה המומלצת הזו, מה אומרים עליה לקוחות שלה, ומהן חוות הדעת עליה. 

היום הכול שקוף. אנו חיים בעידן בו שום חברה קבלנית לא יכולה להסתתר. אם יש נגדה למשל תביעות, או אם היא חלילה עומדת לפשוט את הרגל, אתם תדעו את זה ממאגר המסמכים המשפטיים שברשת. תוכלו ללמוד עליה ממה שיהיה רשום עליה, להשוות את מחירי הדירות שלה ולקבל מושג האם כדאי לעשות אתה עסק. היום זה הרבה יותר קל מתמיד.

עשוי לעניין אותך גם: צמודי קרקע | בתים פרטיים למכירה | בניינים למכירה | דירות יד ראשונה

סגירת תפריט