לא כולם רוצים לגור במרכז, דרומיים רוצים לגור בדרום ולא רק הם. ידוע הוא כי אנשים אוהבים להמשיך לחיות איפה שהם נולדו או גדלו. במקום הזה יש את כל הזיכרונות, הילדות וכך מתפתחת אהבה למקום.

אנשים שגדלו בשדרות ירצו להמשיך ולחיות בשדרות עם המשפחה שלהם ליד המשפחה הגרעינית שלהם, כך גם בקרית מלאכי ועוד.

התפתחויות הנדל"ן בשני המקומות האלה, של פרויקטים חדשים בדרום, מושכים אליהם זוגות ומשפחות שרוצים לשפר את הדיור או משפחות צעירות עם ילדים שחולמים על בית עם חצר. זה יתרון עצום למי שמגדל ילדים ורוצה לתת להם קצת טבע וחופש. אין כמו בית עם חצר או גינה, אלה הם חיים אחרים לגמרי.

במרכז לא בונים בתים פרטיים, אבל בפריפריות כן. גם בשדרות, גם בקרית מלאכי וזוהי הצעה והזדמנות לחיים טובים בנוף נפלא.

בסמוך לשכונה היוקרתית והחדשה בשדרות שכונת אחוזה, נבנית שכונה חדשה של קוטג'ים פרויקט בשם "אחוזת אמרי".  בקוטג'ים 6 חדרים, עם מפרט טכני עשיר בכל קוטג' ושתי חניות לכל בית. כמובן שהמקום נבחר בגלל התשתיות החזקות, מוסדות הציבור והשירותים הקיימים באזור. יש במקום בתי ספר וגני ילדים, משחקיות ועוד. תחת הרכבת החדשה נמצאת במרחק של 5 דקות ותוך 20 דקות אתם בתל אביב.

הבנייה יש לציין של פרויקטים חדשים בדרום וגם של הפרויקט הזה, מציבה רף גבוה בכל מה שקשור לאיכות ורמת גימור ובנייה.

מעבר לתוכניות להקמת פארקים, גינות ציבוריות וריאות ירוקות מסביב וליד הפרויקט אחוזת בארי, מובטחת לרוכשים של  הקוטג'ים חווית חיים עם המפרט הכי משובח שיש.

בדירות מותקנות דלתות פולימריות, נגד מזיקים ומים. בחוץ יהיה חיפוי טיח בשני גוונים. האסלות תלויות עם מכלי הדחה סמויים. מגוון עצום של אריחי ריצוף לבחירה. נקודת תקשורת וטלוויזיה בכל חדר. הכנה למזגן, חיבור תלת פאזי. בכל קומה שירותים ומקלחת. ממ"ד בקומת הקרקע ובקומה ראשונה חדר מוגן. יש אפשרות ליחידת ילד נפרדת. חדרי השינה מרווחים, יש מרפסת שמש בקומה ראשונה, תריסי גלילה מאלומיניום. דלת כניסה מעוצבת, חדר כביסה. מחסן וחצר היקפית גדולה וכאמור שתי חניות.

כשמדברים על איכות חיים מתכוונים כנראה למפרט כזה בסביבה ירוקה ובריאה. קרבה למוסדות לימוד ותרבות, נוף ירוק ובריאות של חיים למשפחות וזוגות שרוצים לגדל את ילדיהם בעיר אורבנית אבל בשקט של הכפר.

סגירת תפריט