חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, תמא 38 מה זה אומר? תכנית מתאר ארצית מתחלקת לשני סוגים. למידע נוסף לחצו כאן.
מה צריך לקחת בחשבון בכל הקשור לבנייני מגורים? כמה עולה בניין מגורים? למידע נוסף לחצו כאן.
איפה כדאי לרכוש נכסים להשקעה ובכלל איך בוחרים נכס ומה חשוב לקחת בחשבון? למידע לחצו כאן.
דירות יד ראשונה למכירה בערים המרכזיות של דרום הארץ. איכות ועמידה בסטנדרטים הכי גבוהים.
בתים צמודי קרקע ומגוון של קוטג'ים בערים הכי יפות בדרום הארץ, קבוצת י.ע.ו בונים את הדרום באיכות הגבוהה ביותר.
קבוצת י.ע.ו מבצעים שיתופי פעולה עם קבלנים, רשויות וגופים שונים לביצע עבודות של בנייה ציבורית. למידע הכנסו.
בתים צמודי קרקע ומגוון של קוטג'ים בערים הכי יפות בדרום הארץ, קבוצת י.ע.ו בונים את הדרום באיכות הגבוהה ביותר.
למעלה מ-32 שנות ניסיון, קבוצת י.ע.ו נותנים שירותי קבלן ראשי בפרויקטים. למידע נוסף לחצו כאן.

נדמה שבכל הארץ יש היום משקיעים וחברות יזמות נדל"ן, אשר מקימים או רוצים להקים פרויקטים של נדל"ן. זהו התחום הכי רווחי. אבל כדאי להבין שנדל"ן זה תחום מקצועי לגמרי. לא מספיק לרצות לעשות כסף מנדל"ן, צריך לדעת היכן להשקיע ואיפה נמצאות ההזדמנויות. מנהל של חברת יזמות ובנייה בדרום מסביר כי היום הדרום הוא המקום בו כולם משקיעים. המקום היחידי בו עוד יש עתודות בנייה וכולם מרוויחים מזה.

יש כל מיני סוגים של יזמים בתחום הנדל"ן. יש את אלה שרוכשים דירות במחיר כדאי, משפצים אותן ומוכרים. יש יזמים שרוכשים קרקעות ומקימים עליהם פרויקטים. יש היום התארגנויות של קבוצות רכישה, יזמי תמ"א 38, פינוי בינוי, שיווק של קרקעות חקלאיות ועוד.

לא משנה איך קוראים לזה יזמות בנדל"ן דורשת מקצועיות, הבנה והרבה ותק. יש היום כמה חברות בארץ שעוסקות בתחום כבר מעל ל-45 שנה, הן הוותיקות ביותר והייתה להן הזכות להוביל מהלכים באזורים שונים במדינה.

עשוי לעניין אותך: תמא 38 מה זה אומר

כאשר רוצים לרכוש דירה חדשה מקבלן, צריך לבדוק היטב מיהו הקבלן הזה. יש המון קבלנים "שפרשו" באמצע הפרויקט, כי הם הסתבכו עם כסף. לכן מומלץ להתחבר עם חברה בעלת ניסיון ומקצועיות של הרבה שנים, עם סיווג קבלני ג'5 שהוא הסיווג הכי גבוה בענף. 

רק חברה בעלת חוסן כלכלי, מוניטין וניסיון בהקמת פרויקטים רבים ומצליחים, היא חברה שאתם צריכים לקנות ממנה דירה.

יש חברה אחת כזו בדרום שממוקמת כבר חמש שנים בין חברות הנדל"ן המובילות בארץ במדדים של BDI ו- D&B.

אחרי שנוכחנו לא פעם בשנים האחרונות, על כישלונן של חברות נדל"ן יזמיות צעירות, מסיבות שונות, ברור הוא כי להפוך להיות חברת יזמות ובניה יזם או קבלן זה עניין של רישום, אבל להצליח ולהוביל פרויקט כאשר אנשים משקיעים את כל כספם ברכישת דירה ממך, זה עניין אחר לגמרי.

מומלץ לבדוק את ההיסטוריה של הקבלן, מה הוא עשה עד היום ואיפה? האם יש לו גב כלכלי חזק. האם יש לו שם טוב, והאם הפרויקטים שלו הצליחו. זה מדד לחברה ממנה אתם אמורים לרכוש דירה. חברה שבסופו של דבר גם תיתן לכם את המפתחות ביד. 

היום בעידן האינטרנט, אין דבר יותר קל מלקבל משוב על כל חברה של יזמות ובניה. אז לפני שאתם לוקחים משכנתא תבדקו קודם כל עם מי יש לכם עסק.

קבלו מידע נוסף על קבוצת יעו

סגירת תפריט