דירות למכירה בשדרות – עיר בתנופה אדירה

דירות למכירה בשדרות נמכרים בקצב מסחרר והם עוד סממן לכך שתחום הנדל"ן בישראל התפתח מאוד בעשורים האחרונים, ואין ספק שחלק מהמגמות המופיעות בו מפתיעות במיוחד. אחת המגמות המפתיעות קשורה לערים הפופולאריות ביותר לרכישת דירה בישראל. מסתבר שהשאיפה של בן גוריון ליישב את הנגב צלחה, והיום דווקא שדרות היא אחת הערים המבוקשות ביותר לרכישת דירה, בין אם להשקעה או למגורים. מסתבר ששדרות היא ממש לא מה שחשבתם, ונראה כי ישראלים רבים זיהו את הפוטנציאל של העיר הקטנה בצפון הנגב והתחילו לחפש דירות למכירה בשדרות. לשדרות יש לא מעט יתרונות שמייחדים אותה מערים אחרות בארץ, ובהחלט יכולים להסביר מדוע כל כך הרבה אנשים בוחרים להשתכן או לרכוש דירה להשקעה דווקא בה. קחו בחשבון שלתהליך רכישת דירה למגורים או השקעה יש מספר גורמים מלווים כגון עו"ד נדל"ן או משרד תיווך. 

תשואה גבוהה

כן כן, אתם קוראים נכון. מחירי הדירות למכירה בשדרות יחסית אטרקטיביים היום, אולם ייתכן מאוד שהם לא יישארו כאלה עוד זמן רב. לכן משקיעים רבים בוחרים דווקא היום לרכוש דירה בשדרות, ולהנות מהתשואה היפה.

דירות למכירה בשדרות חדשות מהניילון

לא עוד בניינים מתפרקים עם קירות מתקלפים ורטיבות בקירות. נראה כי בשדרות פשוט לא מפסיקים לבנות. מיזמי נדל"ן רבים ממוקמים בשדרות ומאפשרים לכם לקנות בתים חדשים ויפים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במחירים נוחים שלא תמצאו במרכז.

עיר ללא מיסים

יוקר המחיה לא פוסח על אף אחד, וישראלים רבים מוצאים את הפתרון בשדרות. תושבי העיר השוכנת בעוטף עזה נהנים מהטבות מס רבות שמקנות להם אפשרות לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בחודש. זה נהדר בדיוק כמו שזה נשמע.

אוכלוסיית סטודנטים קבועה

אם פעם שדרות נראתה לכם כמו עיר שצעירים לא יעברו אליה, אתם צריכים להתעדכן. הפופולאריות של מכללת ספיר הפכה כמובן גם את שדרות לעיר אטרקטיבית למגורים עבור הסטודנטים שמגיעים ללמוד במכללה. סטודנטים הם אוכלוסייה שגרה בשכירות ויוצרת ביקוש גבוה יותר לנכס שלכם. 

חיי קהילה

היום, משפחה גרעינית ואיכות חיים כבר לא מספיקות לאנשים. אנשים מחפשים חברים, חיי קהילה, לגור במקום שירגיש כמו בית. שדרות היא לגמרי כזו – יש בה קהילות חילוניות, דתיות וחרדיות, שהופכות אותה למקום נהדר לגור בו, לגדל בו ילדים ולהרגיש שאתם אף פעם לא לבד.

ראו עוד: פרויקטים חדשים בשדרות | קבלני בנייה בדרום | בנייני מגורים למכירה

סגירת תפריט