דירות למכירה בדרום יעו http://www.yavltd.co.il

אשדוד כבר מסומנת כאחד מיעדי הדיור הפופולריים מאוד, זו שהולכת להפתיע בגדול. יש בה היום כמה פרויקטים לבנייה המציעים דירות ליד תשתיות ומרכזי תרבות. ההפשרה המאסיבית של קרקעות לבנייה בה, הפכו אותה למלכה הבלתי מעורערת של הזדמנויות הנדל"ן. יש בה התחדשות עירונית גדולה מאוד, היא ממוקמת באמצע עורקי תחבורה נגישים למרכז הארץ, קרובה לכביש חוצה ישראל ולתחנת הרכבת יש בה אזורי תעסוקה רחבים המתפתחים כל העת ועדיין המחירים הם אטרקטיביים.

לכל מי שמחפש דירות למכירה בדרום, עכשיו זה הזמן.

עם המצוקה של קרקעות לבנייה במרכז הארץ, נוהר עם ישראל להזדמנויות נדל"ן לצפון ולדרום. אשדוד, הממוקמת לא רחוק מצומת קסטינה היא לא ממש דרום ולא ממש מרכז, אבל הפכה כבר לאטרקטיבית ביותר מבחינת דיור ומשפחות וזוגות צעירים מתגוררים בה ונהנים מהמראה המדברי יחד עם הנוחות האורבנית.

בלב ליבה העסקי והתרבותי של אשדוד נבנים שני מגדלי מגורים יוקרתיים. במקום ייבנו גם שטחי מסחר וחנויות. בפרויקט יהיו דירות של 3-5 חדרים ופנטהאוזים. בנוסף עומד להיבנות מגדל בוטיק בלב שכונת בר יהודה. דירות עם מפרט טכני מרשים ובאיכות בלתי מתפשרת.

בית בכפר הוא פרויקט נוסף, אשר מגדיר מחדש סטנדרטים של בנייה ואדריכלות, מגדלי מגורים לצד בנייה של בתי קרקע. סביבה כפרית ירוקה ושקטה, נגישה לעורקי תחבורה, מרכזי מסחר תרבות ועוד.

כל מי שמחפש דירות למכירה בדרום, מוטב אם יתעניין בפרויקטים המדוברים שכן הם הדובדבן שבקצפת, ברמה האדריכלית והתכנונית הכי גבוהה שיש.

אחרי בצורת של הרבה שנים, החלה בנייה מאסיבית של חברות גדולות ורבות בבאר שבע. יש היום ביקוש רחב מאוד בקטגוריה של דירות למכירה בדרום, שמהווה אלטרנטיבה זולה ואיכותית למגורים בנוף מדברי ובאזור מתפתח. 

יש היום פרויקטים של בתים צמודי קרקע, בנייני בוטיק ומגדלי מגורים נגישים למרכז הארץ, לעורקי תחבורה, על תשתיות חדשות וסביבת חיים איכותית.

תחילתה של אשדוד הוא בהקמתה בסוף שנת 1950 כדי לפתור את בעיית העולים שהגיעו אז לארץ. היא קרובה לכל יישובי הדרום, גם לשם הגיעו חלק מהעולים. תחילה הייתה כוונה להקים שכונת פועלים אשר תספק כוח אדם למושבים באזור, אבל לא לכולם נמצאה עבודה ורובם הועסקו בעבודות דחק.

היום הפכה באר שבע לאחת מהפנינות שהכי שווה לגור בהן באזור הדרום.

ראו גם: בניינים למכירה | קבלני בניין בדרום

סגירת תפריט