הכתובת שלכם למכירת דירות יד ראשונה

ברוכים הבאים לזירת הפרויקטים של חברת י.ע.ו. בעמוד הזה תוכלו למצוא את מידע על מכירת דירות יד ראשונה, אותן אנו משווקים בכל אזור הדרום.

כחברה קבלנית אנו תופסים את התחום של מכירת דירות יד ראשונה כמרכזי ביותר עבורינו, ובו אנו משקיעים את מירב מאמצינו על מנת לבנות דירות שעומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חשוב להבין שמכירת דירות יד ראשונה חייבת להיות מבוססת על הקפדה על כל פרט. מהפרט הגדול ועד לפרט הקטן ביותר, אנו חייבים להיות עם היד על הדופק ולספק ללקוחותינו דירות מושלמות.

כדי לספק דירות יד ראשונה למכירה אנו מקפידים על שיטות עבודה מתקדמות וחדשניות, שימוש בחומרים איכותיים בלבד ובקרת איכות מתמדת. בצורה הזו אנו מבטיחים שיהיו לנו רק לקוחות מרוצים.

מכירת דירות יד ראשונה - באחריות

קניית דירה היא אחד הצעדים המרגשים שתעשו בחיים שלכם, ועבור משפחות רבות זוהי ההוצאה הגדולה ביותר שהן ישלמו בחייהן. אנו ניגשים לעסקה מתוך אחריות והבנה כמה מונח על הכף. כל פרויקט בו אנו לוקחים חלק נעשה באחריות מקסימלית, על מנת לתת לדיירים העתידיים את התחושה הטובה ביותר.

קבוצת י.ע.ו פועלת מאז 1986 בהובלת יעקב ועליזה וקנין. במהלך השנים הקבוצה התרחבה וגדלה, אך תמיד שמרה על צביונה המשפחתי ועל איכות הבניה שבאה לידי ביטוי בכל פרמטר. כל פרויקט בו אנו לוקחים חלק, כל מכירה של דירת יד ראשונה, מתבססת על איכות ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תכנון ובניה.

דירות יד ראשונה - עסקה כדאית ומבוקשת

מכירת דירות יד ראשונה נחשבת לעסקה מבוקשת מאוד בקרב רוכשי הדירות בישראל. הביקוש הרב נובע מהכדאיות הרבה שיש בעסקה:

  • מחיר אטרקטיבי – דירות מקבלן נמכרות במקרים רבים במחירים משתלמים במיוחד. כך למשל, רכישת דירה מקבלן כאשר הפרויקט עדיין נמצא "על הנייר" נחשבת לדרך לחסוך במחיר הדירה.
  • עיצוב בהתאמה אישית – כאשר רוכשים ישירות מהקבלן יש אפשרות להשפיע על עיצוב הפנים של הדירה ולקבל דירה מותאמת לצרכים שלכם.
  • שקט נפשי – ברכישת דירה ישירות מהקבלן תהנו משקט נפשי של דירה חדשה וראויה למגורים. זהו לא אדם פרטי שאינכם מכירים אלא חברה גדולה ומוכרת.

שמים לב לכל הפרטים

כמובן שלא הכל ורוד, ומכירת דירות יד ראשונה מקבלן יש גם חסרונות מסוימים. חשוב מאוד לבחור בקבלן ותיק ובעל ניסיון עליו תוכלו לסמוך. יש לבדוק כי מתקיים פיקוח על הפרויקט, וכי הבניה מתבצעת בצורה מקצועית ובטוחה.

מומלץ לסייר במתחמי מגורים שנבנו על ידי הקבלן ולהתרשם מאיכות הבנייה. כדאי גם לדבר עם דיירים שרכשו דירה ולהתרשם מרמת שביעות הרצון שלהם.

אנו בחברת י.ע.ו מקפידים על ביצוע פרויקטים תוך מתן תשומת לב לכל פרט, כדי שאתם הדיירים העתיידים תוכלו ליכנות מכל היתרונות של מכירת דירות יד ראשונה ישירות מהקבלן.

סגירת תפריט