מי מחפש דירה להשקעה?

אנשים רבים מגיעים למצב שהם מחפשים דירה להשקעה. זה יכול להיות משום שיש בידיהם סכום כסף שהם מעוניינים להשקיע אבל הם לא יכולים בכסף הזה לרכוש דירה במקום שהם רוצים לגור. אז הם יכולים להשקיע את הכסף הזה בכל זאת בדירה במקום אחר, דמי השכירות של הדירה הזו יכולים לכסות את המשכנתא ולפחות הם יכולים להיות בטוחים, שיום אחד ההשקעה הזו תהיה רווחית. או שהם ימכרו את הדירה ברווח גדול או שמחיר השכירות שלה יעלה. כך או כך הם עשו עסקה טובה.

הסוג השני של האנשים שרוצים דירה להשקעה הוא, אנשים שיש להם כסף והם משקיעי נדל"ן. הם אלה שנכנסים לרשת במטרה לקבל מידע איפה יש דירה להשקעה 2019, ושם הם הולכים ומשקיעים. עכשיו למשל כולם מדברים על זה שנתיבות זה מקום שבו הולכים לעלות המחירים והיום כדאי להשקיע בה, אז זה בדיוק מה שהם יעשו הם ירכשו שם דירה להשקעה שתניב פירות בעתיד.

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה 2019?

דירה להשקעה זו דירה שבעליו לא בהכרח מתכוון לגור בה אלא להשקיע בה. ההגדרה הזו מורכבת מכמה פרמטרים שהופכים את הדירה הזו כאידיאלית להשקעה: 

  • דירה שהיום מוצעת במחיר זול ויש סיכוי שמחירה יעלה.
  • דירה שנמצאת באזור שעומד להתפתח ולכן מחירה יעלה.
  • דירה שמחירה זול וניתן לרוכשה בהשקעה נמוכה יחסית.
  • דמי השכירות מהדירה יכולים להיות יותר גבוהים ממחירה של הדירה.
  • דירה מניבה לעתיד.

כדי לקנות דירה להשקעה מוטב וחשוב להיוועץ עם משרד ייעוץ נדל"ן גם בקשר לדירה מסוימת וגם בקשר לאזור. יש להם את הכלים והדרך לבדוק כל נכס נדל"ן ואת רווחיות ההשקעה בו. הדבר תקף גם לנכסים, נדל"ן בחו"ל והזדמנויות להשקעה.

איך מוצאים דירה להשקעה?

אם אתם לא אנשי נדל"ן ואתם לא מבינים במחירי דירות, עליית מחירים ומגמות שוק הנדל"ן, ובמיוחד אם זו הירה הראשונה שלכם, אל תנסו לקנות לבד דירה להשקעה. המומלץ לעשות הוא לפנות לחברה קבלנית שבונה בתים או דירות להשקעה. אם היה סיכוי לכישלון השיווק שלהם, הם לא היו בונים במקום, ולכן זה בהחלט רמז לכך שזו יכולה להיות עסקה מוצלחת שלד דירה להשקעה. 

חשוב לומר כי המקומות הכי חמים היום בדרום הם שדרות, נתיבות. אשקלון שהפכה למבוקשת מאוד, עם מחירי דירות שקשה למצוא היום והכי קרוב למרכז הם אלה שיוצרות הזדמנויות נדל"ן נדירות והביקוש כבר גובר על ההיצע, דירה להשקעה במקום היא רווח בטוח.

חזרה אל חברות בניה בדרום

ראו גם: פרויקטים חדשים בדרום | דירות יד ראשונה | בתים פרטיים למכירה | צמודי קרקע

סגירת תפריט