דירות למכירה בשדרות

יש אנשים החלום הכי גדול שלהם זה לגדל ילדים בבתים צמודי קרקע. יש משהו נכון ובריא לילדים באזור כפרי, בבית שיש לו חצר, גינה ונוף ירוק. מאוד נוח להשגיח על ילדים שזוחלים על הדשא ולא בסלון הקטן, מאוד נוח להתקין להם בריכה קטנה או הוט טאב בחצר, מאוד נוח ללמד אותם לאהוב את הירוק ואת הנוף. משום כך זוגות צעירים ומשפחות רבות, מוותרות על מגורים באזור גוש דן ובוחרות למענם ולמען הילדים שלהם לעבור לפריפריה לבית פרטי. הם רוצים איכות חיים ובית פרטי זה איכות חיים אבל הם לא יכולים לשלם על בית פרטי בסביון, אז הם עוברים לגור למשל בדרום בבית פרטי והילדים שלהם גדלים נפלא.

יש היום תנופת בנייה גדולה מאוד בדרום ויש הרבה בתים פרטיים למכירה. המחירים נוחים, האדריכלות במיטבה וכל מה שצריך זה להתעדכן איפה בונים היום את הבתים האלה והאם מתאים לכם וילה בשדרות, אשקלון, נתיבות או באשדוד?

אשדוד, אשקלון, נתיבות וערים נוספות בדרום הארץ, זוכות היום לתנופת בנייה כמוה לא נראתה זמן רב. יש היום שכונות חדשות של מגדלי מגורים וגם בתים פרטיים ומי שמתעניין בפרויקטים של בתים פרטיים למכירה, עשוי לגלות את הזדמנות חייו. זה עדיין במחירים טובים ועוד כמה שנים זה צפוי לעלות ולהיות שווה הרבה יותר.

יש באשדוד פרויקטים רבים והיא מתפתחת במהירות, אשדוד היא ללא ספק הדבר הכי טוב שקרה לישראלים. שכונות של קוטג'ים יוקרתיים באזור מתפתח עם חיי תרבות עשירים ופארקים ציבוריים. הכי קרוב לחלום של בית פרטי בעיר.. ובכמה רחוקה אשדוד מתל אביב ומרכז הארץ, חצי שעה לכל היותר.

הבתים צופים אל הנוף הכפרי של הישובים באזור (שבית בהם בהשוואה למחירים של הקוטג'ים האלה הוא פי 5), ומי שקורא לזה הזדמנות יודע על מה הוא מדבר.

אשדוד קרובה לעורקי התחבורה, לרכבת והיא הכי נגישה שיש מכל ערי דרום הארץ.

גם בבאר שבע נבנות היום שכונות של בתים פרטיים למכירה. שכונות של קוטג'ים יוקרתיים מאוד, המילה האחרונה בתחום המפרט הגבוה לכל קוטג'. כשמחפשים נדל"ן למכירה כמו בתים פרטיים רצוי שיהיו באיכות הכי גבוהה שיש מכל הבחינות. הן ברמת חומרי הגלם, הגמר העיצוב. מקום שכל אחד היה חולם לגור בו. כל קוטג' בן 5 חדרים עם שתי חניות. ליד בתי ספר, פארקים ציבוריים, גני ילדים, מרכזי תרבות ועוד.

גולשים שהתעניינו במאמר זה, התעניינו גם ב: צמודי קרקע | קבלני בניין בדרום

סגירת תפריט