אחד החלומות שיש כמעט להרבה זוגות ומשפחות בארץ, זה לגדל ילדים בבית פרטי, קרוב לאדמה. החלום של בית פרטי עם גג אדום, עובר מדור לדור.

מי שמכיר את מחירי הדירות והבתים בארץ, לא יכול לחשוב על בית פרטי במרכז הארץ, שכן אפילו מחירי הדירות המרכז שברו כל תחזית אפשרית. אבל מי שלא מתעקש לגדל את הילדים שלו במטרופולין מלא עשן ומחפש סביבה כפרית, קרובה למרכזי אוויר עם אופי וארומה משלה יכול למצוא היום בתים למכירה בדרום למשל באשדוד, באר שבע או אופקים ולהתחיל את החיים שלו ברגל ימין. 

לגדל ילדים בסביבה כפרית בבית קרקע, מעניק להם חיים של חוויות טבע בתוך נוף, וזה שונה לחלוטין מגידול ילדים בתוך חדרים מבטון. ידוע הוא כי ילדים מרגישים חופשיים ומאושרים בבתים שיש להם גינה בחצר וגם בריכה קטנה בקיץ. מקום שבו הם יכולים לרוץ ולהשתולל ולפרוק את האנרגיה שלהם וליהנות מכל רגע בלי פחד מכבישים עמוסים ועוד.

אנשים שרוצים לגור בבית פרטי לא רוצים להתחיל לחפש חנייה שהם מגיעים הביתה, לא רוצים את הרעש של העיר, את הבלגן ולא להיות חברת ההובלות של הילדים שלהם. בתוך עיר עם כבישים סביר להניח שצריך להסיע את הילדים ממקום למקום, בשכונה של בתים פרטיים הכביש לא סואן, החברים גרים קרוב ולילדים יש יותר חופש וביטחון.

בצפון העיר שדרות נבנית שכונת "אחוזת בארי" של קוטג'ים יוקרתיים בעיצוב אדריכלי חדשני. הקוטג'ים נבנים במפרט עשיר ושתי חניות לכל בית בן 5 חדרים. לוקסוס שאין כדוגמתו. הפרויקט מוקם ברחוב שקט בקרבת בתי ספר, גני ילדים, פארקים ציבוריים ועוד. אין דבר שילדים ייהנו ממנו יותר מסביבה כזאת. גם האזור הולך לקבל דחיפה של הקמת פארקים וגינות שעשועים, בסביבה מודרנית ומתפתחת.

גינות אמרי, הנו פרויקט בנייה של קוטג'ים יוקרתיים באשדוד, אשקלון או באר שבע המתפתחות. הבתים מוקמים על השטח של המחנה הצבאי הישן קסטינה, והם צופים אל הנוף הירוק של המושבים הסמוכים. השכונה כולה הולכת להפוך לריאה ירוקה ובריאה למתגוררים במקום.

איכות הבנייה היא גבוהה ומובטחת חווית חיים לזוגות צעירים ולמשפחות, המחפשים את הנוף, הכפרי במחירים סבירים באזור מחייה קרוב למרכז.

אשדוד קרובה לכל עורקי התחבורה, לרכבת, והיא נמצאת במרחק של 30 דקות מתל אביב. בנוסף מתוכננים לקום במקום פארקים וגינות, אזורי מסחר ותרבות – הפנינה של הדרום באשדוד. הזדמנות של פעם בחיים

עשוי לעניין אותך: חברות בניה בדרום 

סגירת תפריט